Scroll to top

O mnie

Kinga Pawlak

kinga-opt2

Psycholog, coach, terapeuta i trener rozwoju osobistego i zawodowego. Ukończyła szkolenia  terapeutyczne w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT. Od kilku lat współpracuje z organizacjami biznesowymi, sportowcami jak i osobami indywidualnymi.

Wspiera swoich klientów w osiąganiu celów zawodowych i osobistych, kształtowaniu nowych nawyków, budowaniu pewności siebie, przezwyciężaniu lęków i kształtowaniu umiejętności społecznych. Pracuje również w takich obszarach jak – rozwijanie elastyczności myślenia i działania, budowanie odporności psychicznej, radzeniem sobie z nadmiernym stresem, budowaniem relacji i radzeniem sobie z kryzysami interpersonalnymi i zawodowymi.

Jej warsztat pracy to synergia trzech elementów: doświadczenia, wiedzy opartej na podstawach naukowych ale przede wszystkim postawy opartej na odwadze i autentyczności. W swojej pracy łączy techniki coachingowe i psychoterapeutyczne i trenerskie, takie jak terapia ACT, terapia poznawczo-behawioralna, dialog motywacyjny, treningi mentalne i techniki prowokatywne.

Jej pasją są przede wszystkim ludzie i ich wewnętrzny potencjał do rozwoju, elastyczność doświadczania i myślenia o sobie i integracja zmian z całością ich życiowych doświadczeń i osobowości. Jest przekonana o istnieniu symbiozy psychiki i ciała dlatego swój rozwój osobisty umacnia poprzez regularne ćwiczenia fizyczne i kontakt z naturą.

Inspirują ją: Ernest Jung, Irvin David Yalom, Alexander Lowen, Noni Hoffner, Jacek Santorski. Carol Dweck, Amy Cuddy.

Więcej informacji

Wykształcenie

Ukończyła studia na kierunku Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych w obszarze psychologii Zarządzania na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu psychoterapii ACT, psychoterapii poznawczo-behawioralnej i dialogu motywacyjnego.

Doświadczenie zawodowe

Z biznesem i sportem związana od wielu lat. Właściciel, inicjator i założyciel firmy Top Class, świadczącej usługi dla biznesu i sportu związane z rozwojem osobistym i warsztatami prowadzonymi w języku angielskim. Doświadczenie metodologiczne i biznesowe zdobywała zarówno w Polsce jak i za granicą. W swojej praktyce współpracuje z profesjonalnymi sportowcami, głownie młodymi ludźmi, jak również pracownikami organizacji biznesowych i  osobami indywidualnymi, które doświadczają kryzysów osobistych i zawodowych i zmagają się z nadmiernym stresem i emocjami.

Zainteresowania i warsztat pracy

Zawodowo interesują ją różnice osobowościowe, przywództwo, praca z lękami i nadmiernym stresem oraz różnice osobowościowe. Współpracowała z licznymi organizacjami biznesowymi i edukacyjnymi zarówno jako coach jak i trener. Jej warsztat pracy od zawsze współtworzyli ludzie z którymi miała możliwość współpracować. Od swoich klientów czerpie inspiracje do rozwoju osobistego jak i własnego warsztatu. Pracuje z charyzmą i ogromnym zaangażowaniem. W przyszłości chciałaby mocniej zaangażować się w pracę psychoterapeutyczną, łącząc jednocześnie doświadczenie coachingowe i trenerskie.